Članstvo

e-mail skupine – vsi člani: ao-trzic@googlegroups.com

Če kdo od zainteresiranih še ni vključen v e-mail skupino (ne prejema skupnih AO sporočil) naj javi na ao.trzic@gmail.com 
Alpinistični inštruktorji
Priimek Ime GSM e-pošta
Anderle Aljaž 040 147 594 aanderle@outlook.com
Belhar Martin 040 752 016 martin.belhar@gmail.com
Hauptman Miha 031 383 992 miha.hauptman@gmail.com
Klemenčič Nejc 041 707 065 nklemencic@gmail.com
Primožič Janez 040 572 267 janez.primozic@gmail.com
Rožič Slavko 041 740 675 slavcr@gmail.com
Smerkolj Matej 040 365 848 smrkom@gmail.com
Zupan Miha 041 596 945 miha.zupan@gmail.com
Alpinisti
Priimek Ime GSM e-pošta
Ambrož Janez 031 631 984 janezambroz@yahoo.com
Belhar Blaž 041 654 504 blaz.belhar@gmail.com
Belhar Klemen 040 170 679 kbelhar@gmail.com
Bole Domen 031 347 106 domen.bole@gmail.com
Frantar Slavko 041 270 132 slavko.frantar.copk@gmail.com
Hauptman Maja 040 502 238 majaduh@gmail.com
Jagodic Andreja 040 294 515 andreja.jagodic@t-2.net
Kuhar Jernej 040 873 837 jernej.kuhar@gmail.com
Lovrenčak Miha 041 526 815 lmiha@siol.net
Meglič Milan 041 730 980 milan.meglic@siol.net
Mrak Irena irena.mrak@siol.net
Opalk Samo 040 438 239 samoopalk@gmail.com
Perko Željko 031 693 776 zelo.perko@gmail.com
Perko Matija 041 419 474 matija.perko@siol.net
Premrl Klemen 040 206 051 klemen@studior.si
Primožič Marija
Rogelj David 031 810 611 david.rogelj@gmail.com
Rožič Peter peter.rozic@telemach.net
Rožič Sašo 040 354 124 rozic.saso@gmail.com
Stanek Bojan 051 388 176 bojan.stanek@gmail.com
Štamcar Primož 031 375 122 primoz.stamcar@gmail.com
Štular Matej 031 474 552
Ternik Robert 070 130423 ternik@gmail.com
Tomazin Iztok 041 710 701 itomazin@siol.net
Vidic Robert 041 830 064 robertvidic01@gmail.com
Starejši pripravniki
Priimek Ime GSM e-pošta
Ahačič Uroš 040 336 090 uahacic@siol.net
Belhar Jošt 040 605 532 jost.belhar@gmail.com
Godnov Joža 040 505 246 rambobmw@gmail.com
Golmajer Vojko 041 625 601 vojko.golmajer@gmail.com
Goslar Tomaž 041 362 280 tomaz.goslar@gmail.com
Gradišar Metod 040 614 499 metod.gradisar@gmail.com
Hafner Samo / samoo.hafner@gmail.com
Hočevar Žiga 031 304 040 ziga.hocevar@gmail.com
Jekovec Dejan / dejan.jekovec@gmail.com
Kokalj Matic 041 941 005 matick@gmail.com
Košir Florjan 031 561 665 florjankosir@gmail.com
Križnar Janez 040 155 596 coolstof.sp@gmail.com
Lipar Rok 041 868 420 liparrok@gmail.com
Mali Tone 040 165 020 tonci61@gmail.com
Medved Barbara 040 522 508 medved.barbika@gmail.com
Mohorč Matic 040 436 492 mmohorcmmohorc89@gmail.com
Novak Špela / pela.novak@gmail.com
Nunar Janez 041 595 677 janez.nunar@telemach.net
Pungaršek Iztok 031 320 717 iztok.pungarsek@gmail.com
Pust Viktor 031 522 567 viktor.pust@gmail.com
Ribič Uroš 041 675 760 urosribic@siol.net
Rozman Tomaž 040 747 774 tomi.rozman87@gmail.com
Serec Ana 040 238 114 ana.serec@gmail.com
Štefe Janez 051 397 128 janez.stefe@gmail.com
Švajger Mojca 031 413 645 mojca.svajger@trzic.si
Vešligaj Marjan 040 835 498 tusigt1979@gmail.com
Vidmar Benjamin 031 677 903 beni.vidmar@gmail.com
Žvokelj Klara 051 271 711 klarakotnik92@gmail.com
Mlajši pripravniki
Priimek Ime GSM e-pošta
Ambrožič Robert 040 844 204 robi.ambrozic1988@gmail.com
Bevčič Alenka 040 350 163 alenka.bevcic@gmail.com
Dragutinovič Nada 040 717 638 nada.dragutinovic@gmail.com
Eržen Primož 051 308 942 digaloman@gmail.com
Jerman Anja 031 825 017 anja.jerman@gmail.com
Korošec Maja 041 378 853 m.korosec1976@gmail.com
Meglič Tomaž 030 377 289 tomi.meglic14@gmail.com
Močnik Matic 040 515 949 mocnikmatic0@gmail.com
Primožič Vid 040 577 394 vid.primozic@gmail.com
Zaman Vasja 070 813 339 vasja.zaman@gmail.com
Tečajniki 2019/2020
Priimek Ime GSM e-pošta
Ban Jurij 051 672 524 jurij.ban@gmail.com
Bosman Luka 030 395 930 luka.bo@gmail.com
Čemažar Jasna 031 456 095 jasna.cemazar@gmail.com
Drašler Miran 041 716 538 mirdras.2012@gmail.com
Jama Jan 041 600 992 jan.jama.a@gmail.com
Kovačevič Marina 040 854 604 marinchy.k@gmail.com
Kuhar Anže 040 771 848 anze96kuhar@gmail.com
Maček Jan 040 203 899 macekjan9@gmail.com
Ravnik Nejc 040 239 278 nejco.r@gmail.com
Rebolj Marko 040 236 575 rebolj.marko@gmail.com
Rihar Andrej 041 644 478 ridino1@gmail.com
Rozman Anže 040 239 143 tomincmajster@gmail.com
Šifrer Ajda 041 947 444 ajda.sifrer@gmail.com
Štumberger Lea 031 268 664 stumberger.lea@gmail.com